Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejbal - sport s oranžovým míčkem

Kde se vzal hokejbal ?

Hokejbal je příkladem sportu, který vzniká daleko dříve na ulicích, než je pojmenován v nějaké kanceláři. Na úplných začátcích tohoto sportu byly skupinky dětí pobíhajících po betonu nebo asfaltu mezi paneláky s tenisákem  naplněný vodou či mlékem.
Současný hokejbal je kolektivní hra, která vychází z pravidel ledního hokeje,  ale uchovává si jednoduchost té sídlištní podoby a tím i jednoznačnou dostupnost. Hokejbal může tedy hrát téměř okamžitě každý, kdo má rád lední hokej a sport jako takový. Právě pro svoji dostupnost má hokejbal potencionál stát se nejmasovějším sportem z takzvané hokejové rodiny, kterou tvoří společně s ledním, in-line hokejem a pozemním hokejem.

Hledáte sport pro dceru nebo syna? Chcete, aby se Vaše dítě bavilo a poznalo nové kamarády? Chcete, aby se Vaše dítě naučilo principům fair-play a práci v kolektivu? Chcete, aby Vaše dítě sportovalo na „čerstvém vzduchu“ a nebylo zavřené v hale nebo tělocvičně?

Kvalifikovaní trenéři s profesionálním přístupem, kamarádským a sportovním duchem jsou připraveni se o Vaše dítě postarat.

Hokejbal hrají i dívky

Kdy a kde nás najdete


Přijďte na náš trénink na hokejbalové hřiště na letním cvičišti za Májem.
Na první seznámení potřebujete jen vhodné sportovní oblečení a obuv. Ostatní potřebné vybavení vám rádi zapůjčíme. Dětem se budou věnovat školení trenéři s odpovídající licencí. Pokud vás hokejbal zaujme a budete chtít, aby se mu vaše děti věnovaly i nadále, nabízíme vám pro začátek nákup potřebného vybavení za zvýhodněné ceny.

Hokejbal je zábava pro všechny

Základní úlohou a posláním našeho klubu je radost a zábava a hokejbal je pro nás nástroj, jak toho docílit. Jde nám o to, abychom k hokejbalu přivedli co nejvíce dětí všech věkových kategorií a především, aby jich co nejvíce u tohoto sportu vydrželo. Snažíme se u dětí vytvořit správné návyky, ať už sportovní či společenské. Chceme děti naučit nejenom správnou techniku pohybu, práci s hokejkou, přihrávku a střelbu, ale snažíme se, aby hokejbal byl především hrou, a zábavnou formou vychovávat mladé sportovce pro život, učit je vyhrávat, ale také vyrovnat se s prohrou, tedy to, co běžný život přináší.

Co dalšího vám můžeme nabídnout ?

Společným přístupem a úsilím trenérů a dalších činovníků klubu HBC Tygři Mladá Boleslav i samotných hráčů a jejich rodičů se snažíme naplnit základní principy kolektivní hry, tedy soutěživost, radost, respekt jednoho k druhému. Upřednostňujeme hru a zábavu před výsledky, klademe důraz na využití času v zápasech pro výuku a výchovu. To samozřejmě neznamená, že nechceme vyhrát a vyhrávat, jen to není naší prioritou. Všem dětem přinese sportování ohromné zkušenosti do života a to je to nejcennější, co od nás mohou získat. Snažíme se dělat naše tréninky pestré a zábavné ve formě různých her, které jsou přirozeným způsobem pro učení a rozvoj dětí. Spontánní řešení herních situací napomáhá k objevování neprozkoumaného. Kromě toho jsou skupinové hry efektivním využitím tréninkového času, protože probouzejí ve všech účastnících aktivitu a touhu se zlepšovat. Hlavním posláním klubu HBC Tygři Mladá Boleslav je především zábava a radost dětí při této dynamické kolektivní hře. V průběhu celého školního roku tak děti mají jedinečnou možnost zábavnou formou rozvíjet své motorické dovednosti, herní strategii, týmového ducha a smysl pro fair-play.

HBC Tygři Mladá Boleslav

Utkání
Muži A | neděle 28.06.2020, 18:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Kelti 2008
5:4 pp ()
 
Muži A | neděle 20.09.2020, 14:00
HBC Kladno B - HBC Tygři Mladá Boleslav
6:8 (3:1, 1:1, 2:6)
 
Muži A | sobota 26.09.2020, 16:30
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Kelti 2008
3:6 (1:2, 2:0, 0:4)
 
Muži A | pondělí 28.09.2020, 14:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hradec Králové 1988 B
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 
Muži A | sobota 03.10.2020, 13:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hostivař B
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
 
Muži A | sobota 29.05.2021, 15:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HC Red Wings Mladá Boleslav
7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
 
Aktuální články
Valná hromada HBC Tygři Mladá Boleslav

Vážení hokejbaloví přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na Valnou hromadu hokejbalového klubu HBC Tygři Mladá Boleslav, která se...

 
Letní pohár odstartovali Tygři výhrou v derby

Ml. Boleslav - Po dlouhém herním suchu jsou Tygři zpět v akci! Další sezóna díky striktním vládním opatřením protekla boleslavskému...

 
Tygři doma brali všechny body po souboji s Hostivaří B

Mladá Boleslav - Po vyřazení rezervy extraligového Hradce Králové v prvním kole Českého poháru přivítali Tygři ve městě automobilů...

 
Tygři postoupili v poháru přes rezervu extraligového Hradce Králové
 
Kelti oplatili Tygrům porážku z finále Letního poháru
 
Skvělý obrat na Kladně řídili bratři Lhotové
 
Tygři bez porážky vyhráli turnaj o primátora města Liberec
 
Muži potvrdili letošní dominanci vítězstvím v Letním poháru
 
Boleslav doma zničila třetí tým tabulky 10:3
 
Z Kladna se dvěma body, výhru řídil hattrickem Tomáš Lhota
 
 
© eSports s.r.o. & HBC Tygři Mladá Boleslav - kontakt: info@tygri-mb.cz RSS