Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Autobusový zájezd tygříků

05.12.2019 | Jiří Souček

Na den 30. výročí sametové revoluce vyrazila minipřípravka na poslední turnaj ve venkovním prostředí do Kladna. Listopadové počasí bylo hokejbalu nadmíru přiznivé a teplé a slunečné počasí lákalo ke sportování venku. Navíc se tygříci vydali do Kladna všichni společně autobusem a pro většinu to byl vůbec první autobusový zájezd za sportem a hokejbalem vůbec.

Kromě velkého množství fanoušků, které nám vytvořilo domácí atmosféru, jsme do Kladna opět přivezli dva týmy. Poměrně velkou obavu ze soupeřů setřásl hned na úvod „mladší“ bílý tým v utkání s Hostivaří. Bezchybná práce brankářky a semknutí týmu kladlo soupeřovi překvapivě velký odpor. Ve svém druhém utkání tygři navázali na svůj předchozí výkon a hned na úvod pražské Rebely zaskočili dvěma brankami. Bohužel poté se soupeř dokázal vrátit do hry a góly do odkryté branky začal navyšovat skóre. Přesto konečný výsledek 4:8 rozhodně neodpovídal poměrům na hřišti. 

V nadstavbové části nás čekal domácí tým Kladna, kupa neproměněných šancí na naší straně a notná dávka štěstí na straně druhé, znamenala konečné, pro tygry smutné, fotbalové skóre 0:1. Inu když nedáš gól, nemůžeš vyhrát. Poslední zápas s Kertem Praha už byl „o vůli“, ale výkonem zřejmě nejlepší a nejnapínavější. Tygři bojovali až do samotného konce a nešťastná chybička v závěru znamenala namísto konečné remízy, prohru o dvě branky. Každopádně tým velmi mile překvapil.

Černý tým se na úvod utkal s pořadatelským Kladnem, který vcelku bezproblémově přehrál. Druhý tým, Kert Praha už byl větším protivníkem a přes půl zápasu také vyrovnaným soupeřem. V druhé polovině utkání to tam tygrům už začalo padat, ale konečný výsledek 6:2 byl pro Kert až příliš krutý. Po dvou úvodních výhrách čekal tygry v nadstavbě neporažený tým z druhé skupiny, HBC Hostivař a drama jak se patří k tomu. Branky přibývaly na obou stranách a konečný ukazatel se zastavil na hodnotě 7:5 pro tygry.

Posledním zápasem sehrál černý tým s Rebelama z Prahy. Průběh zápasu byl podobný jejich prvnímu zápasu s našim bílým týmem. Pouze se vyměnily role. Rebelům se podařilo tygry hned na úvod zaskočit brankou a do konce první třetiny držel našeho soupeře „ve hře“ velmi dobře chytající brankář. Pak se již začal černý tým střelecky prosazovat a ve finále se podařilo „pomstít“.

 
Utkání
Muži A | neděle 28.06.2020, 18:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Kelti 2008
5:4 pp ()
 
Muži A | neděle 20.09.2020, 14:00
HBC Kladno B - HBC Tygři Mladá Boleslav
6:8 (3:1, 1:1, 2:6)
 
Muži A | sobota 26.09.2020, 16:30
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Kelti 2008
3:6 (1:2, 2:0, 0:4)
 
Muži A | pondělí 28.09.2020, 14:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hradec Králové 1988 B
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 
Muži A | sobota 03.10.2020, 13:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hostivař B
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
 
Muži A | sobota 29.05.2021, 15:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HC Red Wings Mladá Boleslav
7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
 
Aktuální články
Valná hromada HBC Tygři Mladá Boleslav

Vážení hokejbaloví přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na Valnou hromadu hokejbalového klubu HBC Tygři Mladá Boleslav, která se...

 
Letní pohár odstartovali Tygři výhrou v derby

Ml. Boleslav - Po dlouhém herním suchu jsou Tygři zpět v akci! Další sezóna díky striktním vládním opatřením protekla boleslavskému...

 
Tygři doma brali všechny body po souboji s Hostivaří B

Mladá Boleslav - Po vyřazení rezervy extraligového Hradce Králové v prvním kole Českého poháru přivítali Tygři ve městě automobilů...

 
Tygři postoupili v poháru přes rezervu extraligového Hradce Králové
 
Kelti oplatili Tygrům porážku z finále Letního poháru
 
Skvělý obrat na Kladně řídili bratři Lhotové
 
Tygři bez porážky vyhráli turnaj o primátora města Liberec
 
Muži potvrdili letošní dominanci vítězstvím v Letním poháru
 
Boleslav doma zničila třetí tým tabulky 10:3
 
Z Kladna se dvěma body, výhru řídil hattrickem Tomáš Lhota
 
 
© eSports s.r.o. & HBC Tygři Mladá Boleslav - kontakt: info@tygri-mb.cz RSS